top of page

Kontakta oss

Vi har för närvarande kontor i Västerås, Kolsva och Finspång.

 

Nedan hittar du kontaktuppgifter till våra medarbetare.

VÄSTERÅS   

Box 1112
721 28 Västerås
Telefon 021-30 34 90
Fax 021-30 18 90

FINSPÅNG 

Levertorpsvägen 1
612 44 Finspång
Telefon 0730-88 83 58
Telefon 0704-44 04 11

KOLSVA - platskontor (Köping - Arboga - Kungsör)

Bergslagsvägen 99
730 30 Kolsva
Telefon 0200 - 210 990

OBS! Vi tar inte emot jobbansökningar per telefon, du hittar våra lediga tjänster och hur du söker tjänsten här -> LEDIGA TJÄNSTER

novasis_här_finns_vi_i_sverige.png
george kopia.png

George

VD / Jurist

delano_färg.png

Delano

Verksamhetschef

delano@novasis.se

021 - 30 34 94

kerstin_edited.png

Kerstin

Verksamhetschef

kerstin@novasis.se

0730 - 88 83 58

gittan.png

Gittan

Verksamhetschef

gittan@novasis.se

0704 - 44 04 11

l_in.png

Linnea
Verksamhetschef

linnea@novasis.se

0709 - 50 56 26

j_es.png

Jessie
Verksamhetschef

jessie@novasis.se

0735 - 40 43 10

izabella.png

Izabella

Löneansvarig

izabella@novasis.se

021 - 30 34 91

alex_färg.png

Alexander

Löneassistent

v_in.png

Vincent
Löneassistent

pauline_färg.png

Pauline

Ekonomiansvarig

bottom of page