Kontakta oss

Vi har för närvarande kontor i Västerås och Finspång.

 

Nedan hittar du kontaktuppgifter till våra medarbetare.

VÄSTERÅS - Huvudkontor   

Box 1112
721 28 Västerås
Tel 021-30 34 90
Fax 021-30 18 90

 

FINSPÅNG - platskontor 

Skäggebyvägen 27
612 44 Finspång
Tel 0730-88 83 58
Tel 0704-44 04 11

novasis_här_finns_vi_i_sverige.png

George

VD / Jurist

Delano

Verksamhetschef

delano@novasis.se

021 - 30 34 94

Verksamhetschefer

Kerstin

Verksamhetschef

kerstin@novasis.se

0730 - 88 83 58

Gittan

Verksamhetschef

gittan@novasis.se

0704 - 44 04 11

Jani

Verksamhetschef

jani@novasis.se

0704 - 44 04 17

Lön och ekonomi

Izabella

Löneansvarig

izabella@novasis.se

021 - 30 34 91

Alexander

Löneassistent

Pauline

Ekonomiansvarig

pauline@novasis.se

021 - 30 34 96

Assistans

Om oss

Kontakta oss

021 - 30 34 90

© 2019 Novasis Mitt AB - Postadress Box 1112, 721 28 Västerås | Huvudkontor - Svalgången 1, Västerås